Strona, którą właśnie odwiedzasz jest podzielona na dwa działy.

Dział pierwszy zawiera ilustracje i opisy chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce. Oprócz tego, prawie przy wszystkich omawianych znakach drogowych znaleźć można fotografie przedstawiające te znaki w realu - niejednokrotnie z dodatkowym komentarzem lub pytaniem, na które znaleźć można odpowiedź w omawianym znaku.
Dodatkowo, przy wielu omawianych znakach, znaleźć można miniaturki innych znaków drogowych, które w jakiś sposób są powiązane z opisywanym właśnie znakiem. Wystarczy kliknąć w miniaturkę, żeby przejść na stronę opisującą wybrany znak.

UWAGA - ważne, decydujące o bezpieczeństwie na drodze znaki, zostały uzupełnione o mini-testy z natychmiastowym podsumowaniem i podaniem właściwej wersji odpowiedzi w przypadku popełnienia błędu.

Kliknięcie w dużą tarczę znaku na górze strony, powoduje powrót do nadrzędnego katalogu znaków.

Drugi dział, który nosi nazwę: Sprawdzam co wiem, do którego dostęp jest po prawej stronie w postaci menu, daje możliwość sprawdzenia wiadomości teoretycznych ze znajomości znaków drogowych.
Łatwo go znaleźć - jest po prawej stronie w postaci menu!
Podobnie jak przy mini-testach, po rozwiązaniu ostatniego pytania uczestnik dostaje informację czy i na jakim poziomie udało mu się test rozwiązać, wraz z poprawionymi złymi odpowiedziami...

 

Powodzenia!17 

 

 

 

 

Absurdy w oznakowaniu